Panel používateľa

Detské a kojenecké oblečenie a doplnky

Detské a kojenecké oblečenie a doplnky

Potrebujete výbavičku pre bábätko? U nás ste na správnom mieste. Máme širokú ponuku kojeneckého a detského oblečenia. Doprajte Vašim bábätkám pohodlie vo forme kvalitného kojeneckého oblečenia slovenskej výroby.

Medzi najpoužívanejšie detské a kojenecké oblečenie patria body. V chladnejšom období využijete body s dlhým rukávom, naopak v lete body s krátkym rukávom a tielkové body. Medzi kojenecké oblečenie patria aj dupačky, polodupačkykabátiky a košieľky. Do výbavičky budete určite potrebovať aj doplnky: detské deky a fusaky, zavinovačky, textilné plienkyposteľné prádlo a podbradníky. To všetko nájdete v našej ponuke detského a kojeneckého oblečenia.

U nás si môžete vybrať detské oblečenie pre chlapcov aj dievčatá. Na detské oblečenie má každá mamička vysoké nároky, preto Vám ponúkame kvalitné detské oblečenie od popredných slovenských výrobcov. V našej ponuke detského oblečenia nájdete: detské tričká, detské mikiny, detské tepláky, detské súpravydetské bundy a vesty, ale aj detské pyžamá. K deťom a detskému a kojeneckému oblečeniu patria samozrejme aj detské čiapky a detské šatky.

Do kategórie detského a kojeneckého oblečenia sme zaradili aj doplnkový sortiment: dojčenské fľaše, cumlíky, misky, hrnčeky a poháriky.

 

Spôsoby platby

      Bankový prevod
      Dobierka

Spôsoby doručenia

   logo GLS

 

telefonický kontakt  0948 506 910

PO - PIA 9:00 - 17:00

 e-mailovy kontaktinfo@sport-active.sk

tovar skladom

Prihlásenie

Stránka sport-active.sk používa súbory cookies. Bližšie informácie o súboroch cookies a možnostiach zabránenia ich používania nájdete na stránske s informáciami o ochrane osobných údajov Viac info