Panel používateľa

Pánske spodné prádlo

Pánske spodné prádlo

Súčasťou nášho e-shopu je aj sekcia pánskeho spodného prádla. Pokiaľ si chcete dopriať pohodlie vo forme kvalitného spodného prádla, tak naše slipy, boxerky a trenírky sú zaručene tá pravá voľba pre Vás. V ponuke pánskeho spodného prádla je možné kombinovať rôzne farby, veľkosti či druh materiálu. Slipy, boxerky a trenírky sú vhodné na šport rovnako ako na každodenné nosenie.

Kategória pánske spodné prádlo zahŕňa taktiež pánske spodky z kvalitnej bavlny. Pánske spodky sú vhodné na akýkoľvek typ postavy vďaka obsahu elastanu. Naviac overený výrobca zaručuje kvalitu za rozumnú cenu.

Náš široký sortiment pánskeho spodného prádla zahŕňa taktiež pánske tielka a nátelníky. Ak máte v obľube nátelník s dlhým rukávom či nátelník s krátkym rukávom ste na správnom mieste, pretože v našej ponuke pánskeho spodného prádla nájdtete aj tieto druhy. Pokiaľ obľubujete klasický štýl tielka bez rukávov máme pre vás na výber z niekoľkých druhov a veľkostí.

Vysokú kvalitu pánskeho spodného prádla Vám zaručia výrobcovia Evona, eSTYLEMerot a Valente.

 

Spôsoby platby

      Bankový prevod
      Dobierka

Spôsoby doručenia

   logo GLS

 

telefonický kontakt  0948 506 910

PO - PIA 9:00 - 17:00

 e-mailovy kontaktinfo@sport-active.sk

tovar skladom

Prihlásenie

Stránka sport-active.sk používa súbory cookies. Bližšie informácie o súboroch cookies a možnostiach zabránenia ich používania nájdete na stránske s informáciami o ochrane osobných údajov Viac info